M

Dobrý den,

rádi bychom vám dali více informací o pracovní pozici, ale asi by bylo lepší pokud bychom se mohli domluvit na osobní schůzce, kde si budeme moci říci vše potřebné.

Aleš Zeman

Dobrý den,

rádi bychom vám dali více informací o pracovní pozici, ale asi by bylo lepší pokud bychom se mohli domluvit na osobní schůzce, kde si budeme moci říci vše potřebné.

Aleš Zeman

Nejčastější otázky

Vy jste agentura?

Ne, nejedná se o agenturní zaměstnání. Nástup je vždy napřímo do kmene společnosti.

Proč to nelze řešit on-line, ale osobně?

Najít si novou práci je vážná věc, alespoň my to tak vnímáme. Chceme, aby každý uchazeč měl co možná nejvyšší šance na získání práce, proto na osobní schůzce sestavíme poutavý životopis, který zaujme každého personalistu a vy si projdete jednotlivé pracovní nabídky, které u nás společnosti inzerují. Máte tak jedinečnou možnost srovnání, můžete si tedy vybrat tu nabídku, která bude nejvíce sedět vaší představě o mzdě, podmínkách a pracovní náplni. Jednoduše, nemusíte při hledání práce dělat kompromisy a zdlouhavě čekat, jak to dopadne.

V čem je to lepší, než když bych si práci hledal/a sám/sama?

Asi to možná znáte, odpovíte na inzerát, čekáte…nic… Když přijdete na recepci, dají vám vyplnit dotazník a čekáte… K tomu si přičtěte obcházení několika společností, abyste získali srovnání a máte tu spousty času chození, hledání, obesílání a výsledek je nejistý.

U nás oslovíte najednou ihned několik společností svým životopisem a odpověď dostáváte během několika hodin. Ano, ne dní, ale hodin.

Budu za to něco platit?

Ne, služba je pro vás bezplatná.

Je schůzka závazná?

Ne, schůzka má pouze informativní charakter, cílem je, abyste zjistili jaké jsou možnosti na pracovním trhu a mohli se rozhodnout, která nabídka je pro vás ta nejlepší.

Kde máte kancelář?

Kancelář máme v Plzni na adrese: Klatovská tř. 5/7, Plzeň, pasáž BOST nebo v Praze na adrese: Ringhofferova 115/1, Praha 5 – Zličín, kancelář 5.23, 5. patro

 

Když si domluvím schůzku, musím dodržet čas?

Domlouvání schůzkek jsme zavedli pro to, aby se nestávalo, že přijdete a budete čekat až na vás přijde řada, z našeho pohledu je to neuctivé. Chtěli jsme, abyste se při hledání práce cítili dobře a tak chceme na každého dostatek času a, aby nemusel čekat. Domluvený termín proto prosím berte vážně. Vždy se jedná o rozpětí, tedy například od 10 do 11 hod. Dorazit tedy můžete kdykoli ve vámi zvoleném časovém rozpětí.